Aktualności

cze 09 2021

Podziękowania ślubne dla gości, rodziców i księdza. Wesele w dobrym stylu.

Organizacja ślubu i wesela zajmuje Młodej Parze długie miesiące. Jest tyle spraw do załatwienia! Trzeba wybrać sukienkę, garnitur, zespół, salę, menu. Do tego dochodzą wszelkie formalności cywilne czy kościelne, zaproszenie gości i samo przygotowanie się do tego dnia. Każda Młoda Para zastanawia się także w jaki sposób podziękować gościom w tym wyjątkowym dniu. Mamy do tego odpowiednie kartki!

cze  09  2021
Więcej
kwi 01 2021

Prezent na Dzień Matki i Dzień Ojca

Mama i Tata to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Obojętnie czy ma się lat pięć czy czterdzieści, zawsze jest się dzieckiem swoich rodziców.
Dzień Matki świętujemy w maju, natomiast Dzień Ojca w czerwcu. Jak uczucić te wyjątkowe dni w roku? Mamy świetne propozycje prezentowe na Dzień Matki i Dzień Ojca.

kwi  01  2021
Więcej
lut 07 2021

Dzień mężczyzn. Pomysły na prezent dla niego.

Dzień mężczyzn to święto, które obchodzimy dwa dni po święcie kobiet. 10 marca każdemu mężczyźnie należą się życzenia i drobny prezent lub chociaż kartka i buziak! Doceniajmy swojego mężczyzne każdego dnia, ale w dniu jego święta zadbajmy o to szczególnie.

lut  07  2021
Więcej
sty 25 2021

Co kupić na walentynki?

Co kupić chłopakowi lub dziewczynie na Walentynki? Wystarczą kwiaty? A może butelka dobrego wina i czekoladki? Obojętnie na co się zdecydujecie nie zapomnijcie kupić kartki na walentynki. Jeżeli nie macie pomysłu co kupić, przedstawiamy Wam naszą ofertę walentynkową

sty  25  2021
Więcej