Kartki czy zostaniesz moją świadkową moim świadkiem chrzestnym chrzestną?

Sortuj produkty
sortuj wg :

Chrzest dziecka, własny ślub czy też jeszcze inna uroczystość, w której prosimy kogoś bliskiego o wsparcie jest wyjątkowym momentem w naszym życiu. W takich chwilach, będą Wam towarzyszyć nasze kartki. Stworzyliśmy kartki dla przyszłych chrzestnych oraz świadków.

Chcecie zapytać się brata, siostry czy przyjaciółki o to czy będą stali u Waszego boku w dniu ślubu? Dobrze trafiliście! Mamy przepiękne kartki dla świadka oraz kartki dla świadkowej z napisem: Czy zostaniesz moim świadkiem? Czy zostaniesz moją świadkową? Własny ślub to wyjątkowy moment więc oczywiste jest, że chcemy aby wspierały nas ważne osoby. Warto zapytać się ich o to w taki niecodzienny sposób - kartką. Takie kartki dla światków będą piękna pamiątką!

Kolejną uroczystością ważną w życiu każdej rodziny jest chrzest. Wybór chrzestnych nie jest łatwy, a gdy się już ich wybierze, dobrze jest  poprosić o bycie chrzestnym kartką z napisemL czy zostaniesz moim chrzestnym? oraz wersją dla chrzestnej: czy zostaniesz moją chrzestną? Takie kartki dla chrzestnych
to nie tylko wspaniała pamiątka ale także wzniosły moment, który warty jest takiego celebrowania.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl