Kartki dla emeryta emerytki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wielu z nas marzy o emeryturze. Wyobrażamy sobie, że będziemy na emeryturze czytać bez opamiętania, spać do późna, nadrobimy seriale, może w końcu gdzieś wyjedziemy? Planów jest mnóstwo dlatego warto celebrować tę chwilę i pamiętać również o osobach, którzy na taką emeryturę właśnie się wybierają. Nasze kartki dla emeryta oraz karki dla emerytki idealnie się do tego nadadzą. Chcesz powiedzieć bliskiej osoby gratuluję emerytury! Dobrze trafiłeś.

Każdy odkąd zaczął pracę myśli o emeryturze. Czy to w kwesti finansowej czy po prostu marząc o tym co będzie robił gdy już na emeryturę przejdzie. Stworzyliśmy kategorię karki dla emeryta i kartki dla emerytki, ponieważ widzimy, że jest takie zapotrzebowanie. Wasza przyjaciółka idzie na emeryturę? Pogratulujmy jej piękną kartką którą znajdziecie pod nazwą: kartka gratulacyjna dla emerytki. Być może kolega w końcu po wielu latach ciężkiej pracy przechodzi na emeryturę? Również należy mu się kartka z gratulacjami dla emeryta. To piękna chwila dla wielu ludzi, którzy ciężko pracowali i teraz w końcu będą mogli poświęcić się lenistwu lub swojemu hobby.

Kartka dla emerytki, to piękny gest i cudowna pamiątka w tej ważne w życiu chwili. Kartka dla emeryta w środku posiada puste miejsce, w którym można wpisać kilka miłych słów na nową drogę życia albo zebrać podpisy od pracowników.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl