Kartki dla niego

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wybór kartki dla faceta to nie taka prosta sprawa, ale postanowiliśmy ją Wam ułatwić. Oto osobna kategoria, w której znajdziecie tylko kartki dla niego. Męskie, eleganckie i z klasą. Czego więcej potrzeba?

1 2 3

Nie jest to tajemnicą, że to właśnie mężczyznom jest najtrudniej kupić prezent. Kobiecie można podarować kwiaty, czekoladki, bon do spa czy perfumy. A facet nigdy niczego nie potrzebuje. Gdy już czegoś sobie zażyczy, to jest to maksymalnie praktyczny prezent. Co kupić faceotowi na urodziny? Nie podpowiemy Wam niczego co będzie złotym środkiem ale mamy kartki okolicznościowe dla faceta, które idealnie spawdzą się do prezentu.

Taka kartka dla niego idealnie przyjmie Wasze życzenia. Możecie tam włożyć pieniądze, bon do sklepu, zdrapkę, kupon na wygraną czy po prostu wpisać same życzenia, a do prezentu dołożyć butelkę dobrej whiskey. Jeżeli potrzebna Wam kartka dla kolegi, kartka dla męża albo kartka dla kumpla to świetnie trafiliście bo właśnie takie kartki okolicznościowe mamy. Są to idealne kartki dla mężczyzny.
Utrzymane są w minimalistyczny stylu, więc z pewnością taka kartka dla mężczyzny zostanie doceniona przez każdego faceta.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl