Kartki gratulacyjne dla świeżo upieczonych rodziców

Sortuj produkty
sortuj wg :

Narodziny dziecka, to często dla pary ogromne emocje. Ale nie tylko oni ekscytują się nowym członkiem rodziny. Cieszy się przyszła babcia, dziadek, a także ciocie i wujkowie. Wszyscy czekają na małego szkraba z ogromną niecierpliwością.
Narodziny dziecka warto też wyjątkowo uczcić. Tu z pomocą przyjdą Wam nasze minimalistyczne kartki dla świeżo upieczonych rodziców. Jest w czym wybierać!

Kartki gratulacyjne na narodziny dziecka

W każdej rodzinie narodziny dziecka to emocjonujący moment. Wszyscy chcemy jak najszybciej zobaczyć i poznać maluszka. Jak uczcić tą wyjątkową chwilę? Na pewno warto kupić mały podarunek dla dziecka ale nie można zapomnieć o rodzicach. To dla nich ważny moment w życiu. Wiemy jak istotne są to chwile w każej rodzinie dlatego stworzyliśmy kategorię z kartkami, w której znajdziecie kartki dla świeżo upieczonych rodziców. Są tu piękne i minimalistyczne wzory kartek. Znajdzie się coś dla małej dziewczynki na przykład kartka z bucikami ale jest coś także dla małego chłopczyka: kartka z eleganckim bodziakiem.

W swojej ofercie mamy też kartki na Baby Shower bo to ostatnio bardzo modna impreza w kręgach rodzicielskich. Bardzo staramy się na bieżąco aktualizować ofertę o nowe wzory kartek.
Jeżeli czekacie na małego członka rodziny warto wybrać kartkę gratulacyjną dla świeżo upieczonych rodziców.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl