Kartki gratulacyjne gratulacje

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ukończenia szkoły, zdanie egzaminu, zdobycie prawa jazdy, awans w pracy tyle jest okazji do pogratulowania sukcesu! Gratulujemy, bo tak wypada, gratulujemy, bo bardzo wspieraliśmy, gratulujemy, bo wiemy ile pracy i wysiłki kosztowało osiągnięcie sukcesu. Jak pogratulować w sposób oryginalny ale i zarazem tradycyjny? Tu z pomocą przyjdą Wam nasze kartki gratulacyjne. Piękne, klasyczne i minimalistyczne gratulacje ucieszą każdego.

Kartki gratulacyjne

W jaki sposób najlepiej pogratulować osobie, która właśnie osiągnęła sukces? Mały prezent, butelka dobrego wina i rzecz jasna kartka! Wino zostanie wypite, prezent zapomniany ale kartką z ręcznie wypisanymi słowami dumy na pewno zostanie pamiątką na lata! Taką kartkę gratulacyjną możemy wręczyć każdemu, komu chcemy pogratulować osiągnięcia.

Czego możemy gratulować? Wszystkiego! Z naszymi kartkami gratulacyjnymi możcie tej osobie powiedzieć:

  • gratulacje z okazji zdania egzaminu,
  • gratulacje z okazji zdania prawa jazdy,
  • gratulujemy przejścia na emeryturę,
  • gratulacje awansu,
  • gratulacje i powodzenia w nowej pracy!

Możliwości jest wiele. W naszej manufakturze powstały takie kartki aby pasowały na każdą z tych okazji. Wystarczy wybrać wzór, który się Wam podoba i w życzeniach napisać to co chcecie przekazać osobie, która właśnie osiągnęła sukces.
Gratulacje z pomysłem, to piękna pamiątka i też miły gest.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl