Kartki na baby shower

Sortuj produkty
sortuj wg :

Czas oczekiwania na dziecko to gorący okres w życiu każdej rodziny. Stres czy z dzieckiem wszystko dobrze, później ciążowe dolegliwości, wicie gniazda, kompletowanie wyprawki, aż w końcu dochodzimy do imprezy zwanej baby shower albo nieco bardziej po polsku bociankowym. W tej kategorii stworzyliśmy piękne kartki na baby shower lub właśnie kartki na bociankowe, które z pewnością spodobają się przyszłym rodzicom!

Baby shower to impreza, na której to mama i dziecko są najważniejsze. Ciąża to dla każdej kobiety huśtawka hormonalna. Cały stres i zmęczenie ciążą już na jej końcówce naprawdę daje się we znaki. Taka impreza, choć ma być przyjemna i często jest, to w ogromie emocji, może nie zostać całkowicie zapamiętana. Kartki na baby shower na pewno pomogą ją dobrze zapamiętać. Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie kartkę i wpisać do środka kartki na bociankowe miłe słowa.
Mama być może kiedyś razem z dzieckiem będzie mogła usiąść i poczytać kartki na baby shower które otrzymała od bliskich jej osób.

Kartka na baby shower to piękna pamiątka ale też i doskonały dodatek do prezentu gdy chcemy powiedzieć coś ważne i wesprzeć w tym czasie oczekiwania na dziecko!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl