Kartki na Boże Narodzenie

Sortuj produkty
sortuj wg :

Święta Bożego Narodzenia, to najbardziej magiczny czas w roku. To okres pełen rodzinnego ciepła oraz chwile na złapanie oddechu i odpoczynek. Wysyłanie kartek świątecznych to piękna tradycja, którą warto pielęgnować. Jeżeli jej nie kultywujecie, to jest to najlepsza pora, aby wprowadzić tę tradycję do swojej rodziny. Wybór kartek świątecznych i wysyłanie ich najbliższym nam ludziom, to zdecydowanie piękny zwyczaj, warty zachowania. W naszej ofercie mamy naprawdę dużo kartek świątecznych! Zaskocz bliskich oryginalną i piękną kartką świąteczną.

 
1 2 3 4

Kartki świąteczne

Niestety jest to prawdą, że ludzie coraz rzadziej wysyłają sobie kartki świąteczne.
Zdecydowanie łatwiej jest nam napisać SMS ze skopiowanymi życzeniami z internetu lub też zostawić życzenia na portalach społecznościowych. Wyjście na pocztę, własnoręczne wypisanie życzeń i sam wybór kartki bożonarodzeniowej, to czasami zadanie ponad miarę naszych czasów. Producenci kartek okolicznościowych też nie ułatwiają nam całego procesu. Kartki są zawsze podobne i choć mamy duży wybór, to tak naprawdę nie ma w czym wybrać. U nas kartki na Święta Bożego Narodzenia są minimalistyczne, ale zarazem nowoczesne i naprawdę unikatowe. Każda kartka świąteczna jest zaprojektowana przez nas w Polsce, dlatego otrzymujecie nie tylko wyjątkowy produkt, ale także wspieracie polską manufakturę.

Kartka świąteczna skandynawska z rudolfem to przepiękna skandynawska, prosta kartka, która spodoba się naprawdę wielu z Was. Do kompletu w sklepie można dokupić poszewki na poduszkę z tym samym wzorem. Mamy też piękne kartki noworoczne. Przykładem jest tu kartka świąteczna na nowy rok z szampanem dzięki takiej kartce możemy złożyć życzenia rodzinie i przyjaciółom zarówno świąteczne jak i noworoczne.

Naszą ofertę stale wzbogacamy o nowe wzory kartek, tak aby każde święto można było celebrować z naszymi produktami. W sklepie znajdziecie również kartki na święta wielkanocne. Tu jest pastelowo i kolorowo jak przystało na kategorię wielkanocną.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl