Kartki na chrzciny

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nikt z nas nie pamięta własnego chrztu. Dzieci, które urodziły się w tych dobrych technologicznie latach, mają jeszcze pamiątki w postaci nagrań czy zdjęć. Starszym osobom, niestety pozostaje posłuchać tylko opowieści z tego dnia od rodziców i bliskich osób. Pozostają jeszcze kartki z życzeniami zachowane przez rodziców. Dlatego tak ważna jest pamięć o tym drobnym geście. W naszej ofercie znajdziecie kartki na chrzest, które na pewno zostaną z dziekiem na lata i będą piękną pamiątą tego dnia.

Są w naszej kulturze takie okazje, na które wręcz wymagana jest kartka okolicznościowa. Jedną z nich niewątpliwie jest chrzest. Przyjęcie sakramentu chrztu przez małego człowieka to wydarzenie niezwykle ważne w każdej rodzinie. Samo dziecko niestety z całej ceremonii niewiele pamięta, dlatego warto zadbać, by miało piękną pamiątkę chrztu, która po kilku latach będzie piękną pamiątką tego dnia. Oryginalna, pięknie zaprojektowana kartka na chrzciny sprawdzi się idealnie jako samodzielny prezent lub dodatek do prezentu.

Kartka na chrzciny. Jak wybrać?

Głównym celem dla jakiej wręczamy kartę okolicznościową jest przekazanie własnych życzeń. Pozwala to nieco zatrzymać czas i ten wyjątkowy moment jaki celebrujemy.
Wybierając kartkę z okazji chrztu należy pamiętać, że będzie to pamiątka na lata. W naszym sklepie, staramy się tak zaprojektować kartki na chrzest aby odzwiercielały ten wyjątkowy i podniosły moment.
Dobrze wybrana kartka na chrzciny jest bardzo subtelna w grafice. Często pojawia się symbol krzyża czy gołębia jednak stanowią one dopełnienie całego projektu kartki na chrzciny.
Najważniejsze są jednak słowa, które napiszesz w środku kartki. To od Ciebie zależy co tam wpiszesz.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl