Kartki na parapetówkę

Dom to najważniejsze miejsce w naszym życiu. To w domu spędzamy najwięcej czasu. Do domu wracamy każdego dnia po pracy. Wychowujemy tu dzieci, gotujemy, oglądamy ulubione seriale i odpoczywamy. Parapetówka, to uroczystość, na którą czeka każdy, kto właśnie zmienił miejsce zamieszkania. Chce świętować ten moment ze swoją rodziną i znajomymi. Przychodzimy Wam z pomocą i dajemy do wyboru piękne kartki na parapetówkę. Każdy na pewno znajdzie odpowiednią dla siebie!

Aktywne filtry:

-

Kartki na parapetówkę to nieodzowny element prezentu na parapetówkę. Nikt nie karze nam tam wkładać pieniędzy. Ale fajnie gdy napiszemy nowym mieszkańcom domu kilka ciepłych słów, albo może jakąs anegdotkę z budowy czy remontu. Takie życzenia w kartce to świetna pamiątka i gwarantujemy Wam, że nasze kartki na parapetówkę zrobią wrażenie!

Jeżeli potrzebna wam oryginalna kartka na parapetówkę to jesteście w dobrym miejscu. Mamy piękne skandynawskie wzory kartek na parapetówkę utrzymane w tym klimacie. Wszystkie są w stonowanej kolorystyce i dodatkowo w środku kartki jest miejsce na wpisanie kilku ciepłych słow. Taka skandynawska kartka na parapetówkę będzie pięknym uzupełnieniem Waszych życzeń oraz prezentu.