Kartki na parapetówkę

Sortuj produkty
sortuj wg :

Dom to najważniejsze miejsce w naszym życiu. To w domu spędzamy najwięcej czasu. Do domu wracamy każdego dnia po pracy. Wychowujemy tu dzieci, gotujemy, oglądamy ulubione seriale i odpoczywamy. Parapetówka, to uroczystość, na którą czeka każdy, kto właśnie zmienił miejsce zamieszkania. Chce świętować ten moment ze swoją rodziną i znajomymi. Przychodzimy Wam z pomocą i dajemy do wyboru piękne kartki na parapetówkę. Każdy na pewno znajdzie odpowiednią dla siebie!

Kartki na parapetówkę to nieodzowny element prezentu na parapetówkę. Nikt nie karze nam tam wkładać pieniędzy. Ale fajnie gdy napiszemy nowym mieszkańcom domu kilka ciepłych słów, albo może jakąs anegdotkę z budowy czy remontu. Takie życzenia w kartce to świetna pamiątka i gwarantujemy Wam, że nasze kartki na parapetówkę zrobią wrażenie!

Jeżeli potrzebna wam oryginalna kartka na parapetówkę to jesteście w dobrym miejscu. Mamy piękne skandynawskie wzory kartek na parapetówkę utrzymane w tym klimacie. Wszystkie są w stonowanej kolorystyce i dodatkowo w środku kartki jest miejsce na wpisanie kilku ciepłych słow. Taka skandynawska kartka na parapetówkę będzie pięknym uzupełnieniem Waszych życzeń oraz prezentu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl