Kartki na rocznicę ślubu

Sortuj produkty
sortuj wg :

Szukasz kartki na rocznicę ślubu, w której pogratulujesz znajomym czy rodzinie stażu w małżeństwie? A może szukasz takiej, która będzie elegancka i minimalistyczna? Dobrze, że jesteś bo mamy kartki na rocznicę ślubu, które na pewno przypadną Ci go gustu. Wszystkie są niepowtarzalne i bardzo gustowne.

Kartki na rocznicę ślubu

Są pary, które z rozrzewnieniem wspominają swój ślub, inni do dziś zastanawiają się co też ich podkusiło - oczywiście pół serio, bowiem poza żoną czy mężem, świata nie widzą. Rocznica ślubu to wyjątkowa data w każdym małżeństwie i warto o niej pamiętać, a co najważniejsze odpowiednio ją uczcić. Nasze piękne kartki na rocznicę ślubu to idealna baza do złożenia życzeń na kolejne wspólne lata!

W ofercie naszego sklepu znaleźć można najróżniejsze kartki. Wszystkie łączy to, że nadają się zarówno na 50 rocznicę ślubu jak i na pierwszą. Zawsze staramy dobrać się naszą ofertę tak aby była elastyczna. To Wy decydujecie dla kogo kartka będzie odpowiednia.

Rocznicowe kartki, które znajdziecie w naszej ofercie, można wręczyć żonie, mężowi jednak idealnie nadają się także do wręczenia babci, dziadkowi, rodzicom czy znajomym. Jeżeli chcecie sobie nawzajem wręczyć kartki, bo ważne jest dla Was celebrowanie tego szczególnego dnia, polecamy zajrzeć do kategorii: kartki walentynkowe mamy tam śliczne wzory, dzięki którym możecie wyznać jak ważna jest dla Was druga połówka.
Zachęcamy też do wręczenia drobnego prezentu. W naszej ofercie znajdziecie poszewki walentynkowe świetnie dopełniające kartkę.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl