Kartki na urodziny i imieniny

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kartki urodzinowe czy kartki imieninowe to kartki, które wybieramy najczęściej. Urodziny każdy z nas ma raz do roku więc fajnie jest każdego roku dać bliskiej nam osobie inną kartkę na urodziny czy imieniny. W naszej ofercie, która jest stale poszerzana, mamy nadzieję, że znajdziecie idealną kartkę dla siebie!

1 2 3 4 6 7 8

Lada dzień idziesz na urodziny i chcesz wybrać urodzinową kartkę, która zrobi wrażenie na solenizancie? To zdecydowanie odpowiedni dział do szukania karki urodzinowej czy kartki imieninowej.

Kartka urodzinowa i kartka imieninowa - jak wybrać idealną?

Nie jest łatwo trafić prosto w gust osób czy to tych nabliższych czy nieco dalszych. Ale zawsze warto próbować to robić. W tej kategorii mamy przepiękne, minimalistyczne kartki urodzinowe, które z pewnością sprawdzą się jako dodatek do prezentu. Życzenia urodzinowe to już klasyka, a najlepiej jest je składac również w formie pisemnej. Taka kartka urodzinowa to wtedy pamiątka na lata. Tak samo jest z imieninami. Kartka na imieniny, to piękna pamiątka, w której można zawrzeć najważniejsze słowa w tym ważnym dniu.

Kartki urodzinowe


Minimalistyczne kartki urodzinowe nigdy nie wyjdą z mody. Jest tak niezmiennie od setek lat!
 Kartki urodzinowe zmieniały się przez te lata ale jedne co nie wyszło z mody to fakt, że wręcza się je nieprzerwanie. W naszej ofercie znajdziecie kartki, które sprawią radość przyjaciółce, siostrze, babci czy dziadkowi. 
Mamy też kartki na urodziny dla dzieci. W tym dziale jest kolorowo i radośnie.
Kartka urodzinowa w środku posiada miejsce na życzenia urodzinowe, które na pewno będą bardziej osobiste niż te wysłane przez portal społecznościowym czy e-mailem lub smsem. Wysłanie kartki na urodziny wiąże się z wysiłkiem, który trzeba podjąć. Należy znacznie wcześniej zaplanować jej zakup oraz wysyłkę aby dotarła do solenizanta na czas. Nie chcemy aby kartka urodzinowa dla przyjaciółki przyszła dwa dni po urodzinach.

 Kartki na 30 urodziny, kartki na 40 urodziny...

Ach te okrągłe rocznice! Jak to się mówi: zmiana kodu z przodu!
No nie ukrywajmy, że dla każdego, to zimny prysznic. Stworzyliśmy kartki, które nieco osłodzą tę zmianę. Kartka dla trzydziestolatka czy kartka na 50 urodziny, na pewno spodoba się solenizantowi. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni wzór, wpisać życzenia i gotowe!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl