Kartki okolicznościowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kartki okolicznościowe z ręcznie wypisanymi życzeniami, pozdrowieniami czy podziękowaniami to coraz rzadsze zjawisko. Dlaczego tak jest? Przecież kartki urodzinowe, które otrzymujecie na urodziny sprawiają Wam radość! Zapewne cieszą dużo bardziej niż sms czy e-mail.
Dlatego w naszej ofercie znajdziecie kartki okolicznościowe na każdą okazję.
Możecie wybrać kartki zabawne, wzruszające i piękne. W naszej ofercie znajdziecie kartki dla niej oraz kartki dla niego. Wśród naszych wzorów są też kartki dla dzieci, kartki na podziękowanie oraz kartki gratulacyjne.
Jesteśmy przekonani, że nasze kartki sprawią wiele przyjemności osobom obdarowanym.

 

1 2 3 4 22 23 24

 

Kartki urodzinowe dla dzieci


Wszystkie dzieci kochają prezenty! Z prezentów dzieci z czasem wyrastają. Zmienia się gust czy ulubiony bohater bajek. Dlatego do prezentu warto dodać coś osobistego. Taka kartka urodzinowa dla dzieci będzie wspaniałą pamiątką po latach. Dziecko nie będzie już pamiętało co dostało na trzecie czy piąte urodziny ale gdy rodzic zachowa kartkę, będzie mogło przeczytać osobiste życzenia w kartce urodzinowej.
W ofercie naszego sklepu można znaleźć kartki urodzinowe dla dzieci najmłodszych ale i też tych nieco starszych. Różne wzory i różne motywy. Mamy kartki dla dzieci z księżniczką kartki dla dzieci z dinozaurem lub kartki dla dzieci z misiem. Wszystkie piękne, kolorowe i dziecięce. 

Kartki na podziękowanie


Kartki na podziękowanie to kartki, które można wręczyć osobie, której chcemy powiedzieć po prostu dziękuję.
Kartka dziękuję będzie idealna dla rodziców, promotorów, być może chcemy podziękować koleżance czy pracownikom w firmie.
Mamy wiele wzorów więc każy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Kartki na podziękowanie cieszą się dużą popularnością. Mamy kartki na podziękowanie w klimacie ślubnym, minimalistycznym, a także takie, które można podarować pracownikom w swoim biznesie.

Oryginalna kartka na parapetówkę


Nowy dom to nowe życie. Parapetówka to zawsze wielkie wydarzenie dla tych, którzy właśnie świętują przeprowadzkę. W takim momencie warto wręczyć im pieczałowicie wybraną przez siebie kartkę na parapetówkę.
W naszym sklepie mamy do wyboru piękne wzory takich kartek. Wzory są minimalistyczne i lekko skandynawskie dzięki czemu kartki na parapetówkę idealnie wpiszą się w klimat wielu mieszkań czy domów. Taka kartka na parapetówkę będzie też świetną pamiątką po latach!

Jeżeli interesuje Was minimalistyczna kartka na parapetówkę to u nas taką znajdziecie!

Kartka na specjalną okazję


W naszym życiu ale także i w życiu naszych bliskich jest wiele specjalnych okazji. Ktoś z Waszych bliskich a może i ze znajomych przechodzi na emeryturę? Kartka dla emeryta, kartka dla emerytki oraz kartka z okazji przejścia na emeryturę jest u nas dostępna.
Zrobiliście coś przykrego osobie na której Wam zależy? W naszej ofercie jest dostępna kartka na przeprosiny.
Być może idziecie na baby shower. Kartka na baby shower w wielu wariantach dostępna!

Staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę o nowe wzory, tak aby każdy znalazł wyjątkową kartkę dla bliskiej osoby!

Kartka ślubna


Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary młodej dlatego bardzo zadbaliśmy o tę kategorię w sklepie. 
Kartka ślubna to nie tylko miejsce na wpisanie życzeń ale także pamiątka dla Państwa Młodych na lata!
Dlatego warto postarać się i wybrać dla nich piękny wzór.
Kartki ślubne cieszą się ogromną popularnością dlatego zadbaliśmy o to aby był wśród nich duży wybór!
Jeżeli interesuje Was kartka z parą młodą, minimalistyczna kartka na ślub czy też oryginalna kartka na ślub u nas to wszystko jest możliwe.
Wystarczy poszukać i wybrać odpowiednią kartkę dla siebie.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl