Kartki z życzeniami powodzenia

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zmiana pracy lub stanowiska, to dobry czas na to aby pogratulować lub też życzyć powodzenia koledze lub koleżance, która właśnie jest na takim etapie zawodowym. Kartka na odejście z pracy to piękny gest, o którym należy pamiętać. Nasze kartki dla koleżanki z pracy oraz kartki dla kolegi z pracy, pomogą Wam pożegnać się z osobą, którą czekają wielkie zmiany!

Kartka powodzenia w nowej pracy to idealny prezent dla każdego pracownika, który zmienia stanowisko albo odchodzi z pracy. W środku jest sporo miejsca na zebranie podpisów od innych współpracowników przez co zostawimy po sobie naprawdę dobre wspomnienia.
Czasami kolega z pracy zastanawia się czy zmiana stanowiska czy pracy będzie dobrym wyjściem dla niego. Warto wtedy podarować kartkę, która pomoże mu lub jej podjąć dobrą decyzję. Kartka zmiany są dobre idealnie się do tego nadaje!

Taka karta powodzenia może być wręczona przez szefa ale również miłym gestem będzie gdy pracownicy się na niej podpiszą dziękując za miłą współpracę odchodzącemu pracownikowi. Jeżeli potrzebna Wam kartka dla koleżanki z pracy lub też kartka dla kolegi z pracy w naszym asortymencie są wzory kartek, które idealnie pasują do tej okazji. W końcu dobrze jest powiedzieć koleżance czy koledze: wiedz, że dobrze się z Tobą pracowało. Ten wzór będzie także idealne gdy chcemy podziękować koleżance za współpracę.
To takie proste słowa ale za to ile motywacji dają drugiej osobie.
Zmiana pracy to czasami trudna decyzja, dlatego kartka dla współpracownika będzie bardzo miłym i osobistym gestem na podziękowanie za współpracę. Warto się postarać i zostawić po sobie miłe wspomnienie.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl