Kartki ślubne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kartki ślubne takie niepozorne ale jakie istotne w prezencie ślubnym. To one najczęściej trafiają do pudełka ze wspomnieniami. Po latach są piękną pamiątką dla nowożeńców. Ślub dla Państwa Młodych, to  zwykle jeden z najważniejszych dni w życiu. Często jest on zwieńczeniem wielu trudnych i stresujących miesięcy gorączkowych przygotowań. Niezależnie od tego, czy wręczasz Młodej Parze prezent, czy też tradycyjną kopertę z pieniędzmi, warto dołączyć do całości kartkę z życzeniami pomyślności na nowej drodze życia.

1 2

Wiele Par Młodych z ogromną przyjemnością po ślubie i weselu czyta życzenia od bliskich im osób. Świeżo upieczeni małżonkowie często też decydują się zachować otrzymane kartki ślubne. Kartka na ślub, którą wybierzesz dla pary przyszłych nowożeńców, zapewne też znajdzie się w pudełku z pamiątkami, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór.
Kartki na wesele, które znajdziecie u nas w sklepie to wzory ponadczasowe, piękne i minimalistyczne.

Kartka na ślub dla młodej pary. Jaką wybrać?

Oryginalna i zaskakująca kartka ślubna pomoże nowożeńcom zachować w pamięci ten wyjątkowy dzień jakim niewątpliwie jest własny ślub. Wybraną przez siebie kartkę możesz wręczyć osobiście po ceremonii lub wysłać pocztą. Pamiętaj, liczy się przede wszystkim gest i pamięć. Dzięki temu, że mamy dużo wzorów kartek na ślub, na pewno wybierzesz coś odpowiedniego.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl