Kartki wracaj do zdrowia, zdrowiej

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zdrowie to najważniejsze co mamy. Gdy któraś z naszych bliskich osób jest chora, chcemy najlepiej jak potrafimy okazać jej wsparcie. Kartka wracaj do zdrowia to nic innego jak nasze wołanie: zdrowiej! Wystarczy do środka wpisać kilka miłych słów wsparcia! Z pewnością osoba, która w danej chwili przeżywa katusze związane z chorobą, doceni nasze wsparcie i pamięć.

Ile razy w życiu każdy z nas był chory? No pewne niezliczone ilości. Czasami to była zwykła grypa, angina czy inna choroba. Innym razem czekał nas poważny zabieg. Są też osoby, które czeka dłuższa rekonwalescencja w szpitalu. Obojętnie, która sytuacja Was dotyczy mamy kartki, które pomogą Wam wyrazić to co chcecie przekazać. Kartka zdrowiej pomoże nam zmotywować osobę chorą do szybszego wyzdrowienia. I nie chodzi tu o przyspieszanie leczenia z kataru. Ale być może ktoś przechodzi ciężką i trudną rehabilitację, warto go zmotywować do dalszej pracy nad sobą.

Gdy ktoś dochodzi do siebie po trudnym zabiegu kartka wracaj do zdrowia, w której będą wypisane Wasze słowa wsparcia na pewno pomoże mu szybciej dojść do siebie. Pamiętajcie, że liczy się pamięć i gest!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl