O nas

Jesteśmy małą manufakturą, dlatego dbamy o to aby nasze produkty były wysokiej jakości. Zarówno kartki, naklejki, poszewki oraz pozostałe produkty są projektowane przez nas w Polsce. Dlaczego są wyjątkowe? Bo są dziełem naszych rąk.

Bardzo dbamy o to, aby nasze wzory były unikalne i nietuzinkowe ale wszystko to robimy pamiętając o ekologii. Nasze produkty pakujemy w eko opakowania, aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Jeżeli w paczce potrzebny jest wypełniacz jest on wykonany przez nas, z kartonów z drugiego obiegu. Dzięki czemu kartony zyskują drugie życie, a Wasza paczka jest dobrze zabezpieczona. Jeżeli zamawiacie więcej sztuk kartek z jednego wzoru, zawsze pakujemy je do jednego woreczka foliowego, aby tym samym zmniejszyć ilość odpadów. Nasze podziękowania sa starannie zaprojektowane, tak aby nie były kolejnym śmieciem ale byście mogli je kreatywnie wykorzystać. Podziękowanie można włożyć w ramkę jako mini plakat albo wykorzystać chociażby jako zakładkę do książki. Kilka razy w roku zmieniamy ich wygląd, więc nasi stali Klienci zapewne już widzieli wiele wzorów.

Co jeszcze nas wyróżnia? Nasze produkty są często odpowiedzią na potrzeby Klientów. Tak między innymi powstała Kartka z okazji rozwodu czy ta z okazji narodzin bliźniąt. Estetyka jest dla nas równie ważna jak ekologia dlatego starannie dobieramy kolory i motywy tak, aby oferować produkty które przyciągają uwagę, a przy tym są piękne i minimalistyczne. 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl