Świece, tealighty

Sortuj produkty
sortuj wg :

W naszej ofercie znajdziecie tealighty, podgrzewacze sojowe w wersji małej i dużej. Mały tealight pali się 4 godziny, duży podgrzewacz 8h. Oprócz tego mamy piękne świece zalewane w szklanych pojemnikach w bardzo bogatej ofercie różnych etykiet do wyboru. Świece palą się ponad 30h. Jest to doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent

 

 

Świece sojowe

Oferujemy niepowtarzalne naturalne świece sojowe, które zachwycają pięknym zapachem i przykuwają wzrok uroczymi etykietami. Wszystkie nasze świece są ręcznie robione, z dbałością o najmniejsze detale.
Podczas palenia naturalnych świec sojowych wosk wytwarza mniej ciepła niż w przypadku tradycyjnych świec parafinowych, ponieważ topi się w niższej temperaturze. Dzięki temu świece mniej się nagrzewają i są znacznie bezpieczniejsze.

Świeczki sojowe

Nasze świece zalewamy w pięknych kremowych, szklanych pojemnikach o pojemności 190ml. Wystarczają na ponad 30 h palenia. Po wypaleniu świecy pojemnik można umyć i cieszyć się jego minimalizmem, wkładając do niego nasz sojowy tealight. Pojemnik po świeczce stanie się wtedy pięknym świecznikiem.
Jeżeli szukasz prezentu na ostatnią chwilę, to naturalna świeca sojowa to idealny pomysł na prezent. Nasze świece pakujemy w ozdobny woreczek oraz karton, dzięki czemu świeca jest od razu gotowa do wręczenia.

Świeczki sojowe zapachowe

Nasze świece sojowe zapachowe mają niespotykane zapachy. Starannie dobieramy olejki tak aby tworzyły nietuzinkową całość.

Naturalne świece sojowe

Nasze naturalne świece sojowe są wegańskie i ekologiczne – wosk jest w pełni biodegradowalny. Wosk sojowy powstaje z soi pochodzącej ze zrównoważonych, odnawialnych upraw. Wiele tanich, ogólnodostępnych świec zalewana jest woskiem parafinowym. Parafina jest otrzymywana z frakcji ropy naftowej i węgla brunatnego, których wydobycie niszczy naszą planetę. Natura jest dla nas bardzo ważna dlatego zdecydowaliśmy się tworzyć świece z wosku sojowego. Naturalna świeca sojowa nie jest szkodliwa dla środowiska.
Wegańskie świece zapachowe posiadają nietoksyczny skład – przy spalaniu wytwarzają do 90% mniej sadzy niż parafina i nie emitują do powietrza żadnych szkodliwych substancji.

 

Podgrzewacze, tealighty sojowe

Tealight, podgrzewacz sojowy, to niewielka świeca, której można używać w kominku do podgrzewania wosków zapachowych lub jako samodzielną świeczkę do małego świecznika. Podgrzewacz jest bezzapachowy i ma naturalny kolor wosku sojowego.
W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje podgrzewaczy:

  • mały,
  • duży.

Mały tealight pali się 4h, natomiast duży podgrzewacz aż 8h. Podgrzewacze są niezbędne w każdym domu, w którym pali się woski w kominkach albo świeczki w małych świecznikach.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl