Życzenia na Pierwszą Komunię Świętą

24.02.2024

"Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta - dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu" - Jan Paweł II
W tym uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci błogosławieństwa Bożego i liczymy na to, że radość tego szczególnego dnia na zawsze pozostanie w Twoim sercu.

 

 

Na pamiątkę pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej przyjmij z serca płynące nasze najlepsze życzenia. Niech Bóg prowadzi Cię przez życie godnie i szczęśliwie, a w sercu niech gości radość, wiara i miłość.

 

 

Z okazji przyjęcia do serca Bożej miłości, dumni z Ciebie i pełni radości, życzymy by Twoje życie było zawsze piękne i wspaniałe.
Pamiętaj: "Przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie wzbudzaj święte uczucia, rozmawiaj z Nim, módl się i trwaj w Objęciach Umiłowanego" - św. Ojciec Pio

 

 

Podążaj drogą bez przeszkód, z sercem pełnym wiary i miłości dla ludzi. Przyjmij od nas najlepsze życzenia dniu Twojej Pierwszej Komunii Świętej. 

 

 

W uroczystym dniu pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci obfitych Łask Bożych.
Niech Sakrament Eucharystii umacnia w Tobie wiarę, nadzieję i miłość.

 

 

Niech Pierwsza Komunia Święta, którą dziś przyjęłaś do serca przyniesie Ci wiele radości i niezapomnianych przeżyć. Życzę Ci, abyś zawsze była wierna swoim wartościom i przekonaniom, a każdy dzień Twojego życia był pełen łaski Bożej.

 

 

Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki.
(J6,51)
W tym uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej życzę Ci, aby Twoja wiara w Boga była siłą i przewodnikiem w życiu oraz abyś zawsze miała wokół siebie ludzi, którzy będą Cię wspierać i kochać.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl